fbpx
SVEIKI, MES ESAME REGA

Mūsų istorija

„Optika Rega“ įkurta 1992 metais.

Pirmieji Lietuvoje pradėjome tikrinti akis ir gaminti akinius pagal Amerikoje ir Vakarų Europoje taikomus metodus.

Pirmieji Lietuvoje įkūrėme inovatyvią laboratoriją, kurioje pradėjome gaminti plastikinius, plastikinius fotochrominius, progresinius ir aukšto indekso (plonintus) akinių lęšius. Tai buvo pirmieji tokio tipo lęšiai Vilniuje ir visoje šalyje. Vienas naujausių mūsų siūlomų produktų – progresiniai poliarizuoti akinių lęšiai.

2007 metais atidarėme akių kliniką „Akių priežiūros ir gydymo centras „Rega“.

Mūsų optikose „Rega“ dirba aukščiausios kvalifikacijos, ilgametę patirtį turintys oftalmologai, optometrininkai ir konsultantai, kurie išspręs visas Jūsų akių problemas.

„Regoje“ dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę akių gydytojai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ne tik klientai iš Lietuvos.

Nemažai problemų išsprendžiame pritaikydami kontaktinius lęšius, kuriuos siūlome nuo pat įmonės įkūrimo. Mūsų gydytojai parenka ne tik minkštus (sferinius, torinius, progresinius), bet ir kietus kontaktinius lęšius.

Per daugelį metų tikrindami pacientų akis, pastebėjome, kad jie turi ne tik regos korekcijos problemų, todėl atidarėme akių gydymo ir priežiūros centrą Vilniuje, Gedimino pr. 49, kuriame galime atlikti visą akių ligų diagnostiką bei paskirti atitinkamą gydymą.

Saugome kliento apsilankymų istoriją, kas vėliau labai padeda gydytojams nustatant regėjimo pasikeitimus.

Maža darbuotojų kaita ir tai, kad nuolat domimės optikos naujovėmis bei jas diegiame, lemia aukščiausios kokybės paslaugas.

KVIEČIAME APSILANKYTI

Video turas po Akių priežiūros ir gydymo centrus "Rega"