fbpx

Privalumai

Privalumai

Akių tikrinimas ir akių ligų tyrimas

Išsami akių patikra ir akių ligų tyrimas – savo akis patikėkite mums. Jau daugiau kaip 25 metus esame akių priežiūros lyderiai Lietuvoje. Dešimtmetį veikiančiame Akių priežiūros ir gydymo centre „REGA“ kiekvieną darbo dieną konsultuojame ir padedame daugybei su įvairiomis akių problemomis susiduriančių žmonių.

Laboratorija

Inovatyvi laboratorija – gaminame aukščiausios kokybės akinius. Saulės, sportinius ar individualiai pritaikytus progresinius lęšius pagaminame per 2–3 darbo dienas, skubiai taisome sulūžusius akinius.

Profesionali akinių parinkimo konsultacija

Profesionalios konsultacijos – daugiau kaip 20 metų praktikos akinių parinkimo srityje turinčios konsultantės padės Jums išsirinkti pačius tinkamiausius akinius.

Rėmeliai akiniams ir saulės akiniai

Platus akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentas – mūsų salonuose rasite madingų ir kokybiškų rėmelių ir saulės akinių už geriausią kainą.

Kokybė

Kokybė – mūsų manymu, įmonės kokybė turi būti kompleksinė, tai reiškia, kad aukščiausių standartų laikomės viso proceso metu, nuo tos akimirkos, kai atveriate mūsų salono duris, iki to momento, kai gaunate mūsų laboratorijoje pagamintus akinius.

Kontaktiniai lęšiai vietoje

Platus kontaktinių lęšių asortimentas – mūsų salonai prekiauja visais rinkoje esančiais kontaktiniais lęšiais.

Akių tikrinimas ir akių ligų tyrimas

Vieninteliai Lietuvoje turime Akių priežiūros ir gydymo centrą, kuriame geriausi šalies oftalmologai atlieka išsamią akių diagnostiką.

Šioje akių klinikoje atliekame platų spektrą akių ligų tyrimų, tokių kaip optinė koherentinė tomografija, akispūdžio matavimas, geltonosios dėmės degeneracijos tyrimas, akių dugno tyrimas, ragenos storio matavimas ir kt.

Galime pasidžiaugti, kad per 10 akių klinikos gyvavimo metų laiku diagnozavome ir sėkmingai užkirtome kelią daugeliui akių ligų, tokių kaip glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija ar katarakta. Intensyviai vykdoma glaukomos profilaktika ir glaukomos prevencija leido mums pasiekti geriausių rezultatų šios klastingos ligos diagnostikos srityje.

Plačiau apie šias ligas žiūrėkite:

Glaukoma

Geltonoji dėmė

Inovatyvi laboratorija

Galime pasigirti pirmąja Lietuvoje ir vienintele privačia „REGOS“ laboratorija, kurios dėka galime greitai ir kokybiškai gaminti saulės, sportinių arba individualiai Jums pritaikytų progresinių, įvairaus dydžio, plonumo bei atspalvio akinių lęšius.

Taip pat REGOS Laboratorijoje remontuojame Jūsų sulaužytus akinius. Prireikus, net ir lituojame.

Profesionalios konsultacijos

„REGOS“ konsultantės yra puikios akinių parinkimo specialistės. Dauguma jų dirba „Regoje“ daugiau kaip 20 metų, sukaupta patirtis ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis garantuoja, kad Jums bus parinkti patys tinkamiausi akiniai, įvertinant tokius parametrus, kaip atstumas tarp vyzdžių, lęšių pasvirimo kampas, lęšių išorinis kreivumas ir kt. Todėl rinktis akinius mūsų optikose yra vienas malonumas.

Susipažinkite, kaip tinkamai prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų kuo ilgiau:

Platus rėmelių ir saulės akinių asortimentas

Kiekvienas nori atrodyti stilingai. Akiniai, tiek optiniai, tiek saulės, yra svarbi įvaizdžio dalis. Siūlome itin platų jų asortimentą, tiek prabangių, vardinių, tiek paprastesnių, be to, su dauguma gamintojų bendraujame tiesiogiai, be tarpininkų, tad galime pasiūlyti geriausią kainą.

Mūsų optikose rasite įvairių prekinių ženklų rėmelių ir saulės akinių vyrams, moterims, vaikams: Ray Ban, Prada, Armani, Vogue, Dolce Gabbana, Burberry, Jaguar, Davidoff ir kt.

Taip pat kiekvienoje „Regos“ optikoje rasite visų akinių priežiūrai reikalingų priemonių: dėklų, valymo skysčio, servetėlių, laikiklių, segiklių ir kt.

Už išskirtinę paslaugų kokybę esame pelnę
apdovanojimą „Century International Gold Quality

Platus kontaktinių lęšių asortimentas

Mes prekiaujame visais rinkoje esančiais kontaktiniais lęšiais. Mūsų salonuose visada rasite populiariausių kontaktinių lęšių:

Vienadienius:

Proclear1Day
(Gedimino salone)

SofLens Daily disposable
(Pilies ir Antakalnio salonuose)

Total1Day
(Gedimino, Pilies ir Kauno salonuose)

Mėnesinius:

Air Optix Night&Day Aqua
(visuose salonuose)

PureVision
(Antakalnio salone)

Biofinity
(Gedimino ir Kauno salonuose)

Zeiss CD30
(Pilies salone)

3 mėnesių:

FW
(Gedimino, Pilies ir Kauno salonuose)

Visose mūsų optikose „Rega“ rasite kontaktinių lęšių priežiūros priemonių: specialaus skysčio, konteineriukų, pincetų ir kt.

Patarimai, kaip tinkamai naudotis kontaktiniais lęšiais: